درباره

درباره‌ اثر اصیل

تارنمای اثر اصیل در دی‌ماه ۱۳۹۱ به قصد پرداختن به حمایتی که حقوق از آثار هنری- و در نتیجه هنر به طور کلی- فراهم می‌آورد، آغاز شد. پرداختن به حمایت قانون از هنر مستقیماً مساله کپی‌رایت را به میان می‌آورد؛ در کنار آن میراث فرهنگی نیز- چه ملموس و چه ناملموس- می‌تواند پیوند مستقیم با هنر و حمایت از آن داشته باشد.

در کنار این موضوعات، با توجه به پرسش‌های بسیار که دانشجویان و گاه وبلاگ‌نویسان با نظر به سابقه تحصیل نگارنده در انگلستان درباره چگونه نوشتن مطرح می‌کنند و نیز درک اینکه منابع درباره نگارش صحیح به زبان فارسی هنوز کم است، به سهم خود هر از گاه به مقوله آداب و اصول نگارش صحیح می‌پردازم، حال چه نگارش به قصد مقاله‌نویسی باشد و چه برای وب‌نویسی- با توجه به اینکه اصول و اخلاق نویسندگی را در هر دو یکی، یا دست‌کم بسیار نزدیک به هم، می‌دانم.

درباره نویسندهStare

سوره صادقی متولد ۱۳۶۱ در ایران است. وی دانش‌آموخته حقوق از دانشگاه تهران در سال ۱۳۸۳ است و کارشناسی ارشد خود را در حقوق مالکیت فکری و فن‌آوری اطلاعات در سال ۲۰۰۷ در دانشگاه ایست‌انگلیای انگلستان، به انجام رسانده است و نوشته‌ها و ترجمه‌های اثر اصیل- همچنان‌که هر از گاه، نوشته‌ها و مقالات در روزنامه‌ها و نشریات کشور- را به عنوان پژوهشگر و نویسنده‌ای مستقل می‌نویسد.

پروفایل در فیس‌بوک، توئیتر و جی‌پلاس

جمعه، ۰۸ دی ۱۳۹۱
RSS Feed
Facebook
Google+
Twitter
  • دسته‌بندی

  • برچسب‌ها

  • مقررات و شرایط استفاده از محتوا

    نوشتارهای اثر اصیل نگاشته یا ترجمه سوره صادقی و حقوق مادی و معنوی آن‌ها محفوظ و متعلق به وی است. نظر به صرف وقت و هزینه بابت مطالعه، پژوهش، نگارش، بازنویسی و ویراستاری هر نوشته، رعایت کلیه حقوق مادی و معنوی موجود در آثار و نوشتارهای این تارنما لازم است و با جدیت مونیتور و پیگیری می‌شود. پیش از استفاده جزئی یا کلی از نوشتارهای این تارنما اطمینان حاصل کنید که «سند مقررات و شرایط استفاده از محتوا» (لینک) را مطالعه کرده و به طور کامل رعایت می‌کنید. کلیه موارد عدم رعایت مفاد «مقررات و شرایط استفاده از محتوا» (لینک) با جدیت مورد پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت.

  • Designed and Developed
    Blue Fish Dream